Gizlilik Bildirimi

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi, kendisi ile paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğinin korunmasına inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı hakkında aşağıda tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu nedenle, aşağıda yer alan Üyelik Bilgilerinin Gizliliği Politikamızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği

https://psm.zorlukariyer.com/giris adresine üye olmak için girmiş olduğunuz bilgiler, Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi tarafından, aynı grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Holding şirketleri ile paylaşılabilecektir.

Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi yukarıda yer alan istina dışında bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde 3. şahıslara açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Zorlu Yapı Yatırım A.Ş. Performans Sanatları Merkezi Şubesi ve aynı grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Holding şirketleri tarafından iş,staj,kariyer fırsatları hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.